Teknoloji ve yaşam blogu Fundalina

Uzun yıllar Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapan Funda Güleç, 2 yıldır Dijital İletişim ve Sosyal Medya alanında danışmanlık hizmeti  vermekte. Aynı zamanda ülkemizde sosyal medyanın en eski yüzlerinden biri.

Fundalina.com isimli blogunda, ağırlıklı olarak teknoloji, kültür-sanat-, markalar, yeni girişimler, sosyal medya, dijital iletişim, pazarlama, gastronomi, bilim ve bilim kurgu ağırlık sinema yazıları yazmakta ve takipçileri ile paylaşmakta.

MediaCat’in Türkiye’nin en popüler pazarlama, marka, reklam, medya, iletişim, sosyal medya ve dijital blogları listesi olan Power 100’de üst sıralarda olan Fundalina.com herkesin okuyabileceği yalın ve başarılı içeriklerle dolu.

Blogu okumak ve takip edilecekler listesine almak için http://www.fundalina.com/ adresine tıklamanız yeterli.

Adsız

Reklaminsanı Facebook sayfası yayında

Merhaba Dostlar, yaklaşık 3,5 yıldır reklam ve pazarlama iletişimine dair paylaşımlarda bulunduğum  blogumun Facebook sayfasını da beğenerek, paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Bunun yanında, sizler de paylaşımlarda ve yorumlarda bulunarak sayfanın zengin içerikli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Sayfamıza bekliyorum.

https://www.facebook.com/reklaminsanii?ref=aymt_homepage_panel

02