Gümüşhane Üniversitesi Radyosu Kampüs FM oylarınızı bekliyor

SİHİRLİ MİKROFONGümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi ve aynı zamanda Üniversite Radyosu olarak yayın yapan Kampüs FM,  Sihirli Mikrofon radyo ödülleri yarışmasına katılıyor.

Fatih Belediyesi tarafından bu yıl 4.kez düzenlenen Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri Yarışması’nda “Yılın En İyi Üniversite Radyosu” kategorisinde aday olan Kampüs FM için 3 gün sürece ön eleme oylaması başladı.

İnternet üzerinden 20-22 Ocak 2016 tarihleri arasında http://www.sihirlimikrofon.org/ adresinden yapılacak oylamaya herkesin katılabileceğini belirten radyo yöneticileri, yarışmada Gümüşhane’yi temsil eden Kampüs FM için  destek istiyor.

http://kampusfm.gumushane.edu.tr üzerinden dünyanın her yerinden dinlenebilen ve İletişim Fakültesinde okuyan öğrencilerin uygulamalı olarak radyoculuğu tanıma fırsatı bulduğu, çeşitli programlar yaptığı Kampüs FM’e destek vermek için aşağıdaki yönergeyi takip etmeniz yeterli:

-http://www.sihirlimikrofon.org/ adresine girip ana sayfada yer alan Ön Elemeye Katıl butonunu tıklıyorsunuz.
-Açılan sayfadan Yılın En İyi Üniversite Radyosu Kategorisine Gümüşhane Üniversitesi Kampüs FM yazıp sonraki adım sekmesini tıklıyorsunuz.
-Sonraki adım sekmesini tıkladıktan sonra sayfanın aşağısında bulunan Kaydet butonunu tıklayarak oylama işlemini sonlandırıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>