İstanbul Ticaret Üniversitesi 1. Uluslararası İletişimde Yeni Yönelimler Konferansı’nı düzenliyor

unnamedİstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim  Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü  bu yıl iletişim sektörünün önemli akademisyenlerini ve lisansüstü öğrencilerini üniversitenin Sütlüce kampüsünde 4-5 Mayıs 2017 tarihlerinde iki gün  boyunca ağırlayacak.  İlk kez üniversite bünyesinde iletişimdeki yeni yönelimler dijitalleşmenin ve getirdiği yeni “dijital çağ” anlayışının pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, kültür, haber yayıncılığı, sinema ve görüntü üzerindeki etkileri, alanında uzman akademisyenlerce uluslararası  bir platformda aktarılma ve tartışılma imkanına sahip olacak.

Akademisyenler ve lisansüstü öğrencilerden oluşan 56 kişilik katılımcının söz alacağı konferansta Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Bilişim Anabilimdalı Başkanı  Doç. Dr. Kerem Rızvanoğlu ve İlancılık Reklam Ajansı’nın Eş Başkanı  Ender Merter keynote speaker; üniversite rektörü Prof.Dr. Nazım Ekrem ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı  Doç.Dr. Gülay Öztürk ise açılış konuşmacıları olarak yer alacak.

1. Uluslararası İletişimde Yeni Yönelimler Konferansı’nın Dijital Medya sponsorluğunu Dijital Ajanslar.com; yayın sponsorluğunu Nobel Akademik Yayıncılık, kahve sponsorluğunu ise Short Black üstleniyor.

Konferans programına http://ww4.ticaret.edu.tr/ntcconf/2017/04/26/conference-programme/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik ve İletişim Bilgileri 

Tarih: 4- 5 Mayıs  Mart 2017

Saat:  9.30 -17.00

Mekan: Sütlüce Mah.İmrahor Cad.No:90, 34445, Beyoğlu / İstanbul,  Büyük Konferans Salonu

Tel: 444 0 413 / 4141

E-Posta: ieken@ticaret.edu.tr

http://ww4.ticaret.edu.tr/ntcconf/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>