Power100 Bloggerları Opet’in ev sahipliğinde bir araya geldi

Geçtiğimiz hafta İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde MediaCat tarafından gerçekleştirilen Brand Week İstanbul etkinliğinin üçüncü gününde,  Türkiye’nin en güçlü bloggerları Opet’in ev sahipliği yaptığı yemekte buluştu.

Türkiye’nin en popüler pazarlama, marka, reklam, medya, iletişim, sosyal medya ve dijital bloggerlar olarak bir araya geldiğimizde yemekte birbirimizle tanışma fırsatı yakaladık.  Ayrıca,  internet ekipler amiri olan  M. Serdar Kuzuloğlu  yemek öncesi “Daha Sosyal Medya” adlı mini bir sunum gerçekleştirdi. Bunun dışında Opet’in sosyal medya hesaplarının yönetimi için izlediği yolları ve yeni projeleri  olan SOBE! ile ilgili bilgileri birinci ağızdan  yani Opet’in pazarlama ve iletişim yöneticilerinden dinledik .

Opet’in yeni sosyal medya projesi “SOBE!”, sosyal medya yönetimini masa başından kaldırıp tamamen kullanıcıların ayağına giderek, gerçek fotoğraflar ve gerçek kişilerin paylaşımları ile birlikte yaptıkları sosyal platform. Sosyal medyanın biraz daha sosyalleşmeye ihtiyacı olduğu fikrinden yola çıkarak gerçekleşen projede, dışarıda olmak ve  kullanıcılarla temas kurmak hedeflenmiş. Türkiye’nin ilk mobil sosyal medya ekibini kurarak yollarda OPET markasını müşterileriyle buluşturuyorlar. Bu sayede sosyal medyanın gerçekten sosyal medya olacağını düşünüyorlar. Yakın zamanda OPET’in sosyal medya aracını yollarda görebilirsiniz.

Bu vesile ile Reklaminsanı olarak başta MediaCat ailesine ve OPET’e keyifli evsahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

1

 

 

 

 

 

araç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>